yasmall
08 بهمن 1401 - 17:07

دولت بر تعیین مکان جدید لندفیل زباله تاکید دارد

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه دولت به تعیین مکانی جدید برای لندفیل زباله تاکید دارد، گفت: دولت تاکید دارد تا مکانی جدید برای لندفیل سراوان تعریف کند و برای تحقق این مهم باید تمامی دستگاه‌ها همراهی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدرضا احمدی ظهر امروز با حضور در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت در ساختمان جلسات شورا با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست اظهار کرد: این گونه نشست‌ها نشانه دلسوزی و اهمیت مباحث شهری برای اعضای شورای شهر است و از نطق‌های انجام شده پیرامون مباحث مختلف شهری توسط اعضای شورا استفاده کردم و یقینا برقراری چنین جلساتی در رفع مشکلات بسیار تاثیرگذار است. 

وی با بیان اینکه یقینا در چنین جلساتی از مباحثی همانند کم کاری‌های برخی از دستگاه‌ها در روند اجرای پروژه‌ها مطلع می‌شویم، افزود: دولت تاکید دارد تا مکانی جدید برای لندفیل سراوان تعریف کند و برای تحقق این مهم باید تمامی دستگاه‌ها همراهی کنند و در حوزه ساماندهی رودخانه‌های رشت نیز برنامه‌هایی در دست انجام است. 

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تاکید به تعامل هر چه بیشتر نمایندگان پارلمان ملی و محلی بیان کرد: این جلسات را هر ماه برگزار کنیم تا توسعه همه جانبه شهر رقم بخورد و از ریاست شورای رشت بابت برگزاری این جلسه قدردانی با هدف تسریع در رفع مشکلات شهر قدردانی می‌کنم. 

کارشکنی برخی از دستگاه‌ها در موضوع ساخت‌وساز در زمین‌های نسقی رشت
جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت و خمام در مجلس نیز با اشاره به اینکه برگزاری چنین جلساتی نیازمند چندین ساعت وقت است، اظهار کرد: از نگاه خوب مجموعه شورا پیرامون برگزاری چنین جلساتی تشکر می‌کنم و هر زمان که نیاز باشد حتما در جلسات شورا حضور پیدا می‌کنم. 

وی به موضوع ساخت و ساز در زمین‌های نسقی در رشت اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از دستگاه‌ها در این باره کارشکنی می‌کنند و در این باره مکاتباتی انجام داده‌ام و بر اساس مکاتبات انجام شده موضوع ساخت و ساز در زمین‌های نسقی باید سریعا اجرایی شود. 

کوچکی نژاد با بیان اینکه در برخی از املاک نسقی سالهاست که ساکنین به واسطه فقدان امتیازاتی همچون آب و گاز و غیره با مشکلات فراوانی مواجه هستند، افزود: در مواردی شاهد استفاده غیرقانونی از امتیازات و یا استفاده از کپسول گاز و غیره هستیم که در کنار خطرات احتمالی، هزینه‌های فراوانی را نیز به شهروندان تحمیل می‌کند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

منبع: فارس
شناسه خبر: 1003109